بعثت پیامبر گرامی اسلام (ص) تهنیت باد

 

روزگاری بود میوه اش فتنه ، خوراکش مردار ، زندگی اش آلوده ، سایه های ترس شانه های بردگان را می لرزاند . تازیانه ستم ، عاطفه را از چهره ها می سترد . تاریکی ، در اعماق تن انسان زوزه می کشید و دخترکان بی گناه ، در خاک سرد زنده به گور می شدند . و در این هنگام بود که محمد (ص) بر چکاد کوه نور ایستاد و زمین در زیر پاهای او استوار گردید .

 شب ، شب بیست و هفتم رجب بود . محمد غرق در اندیشه بود که ناگهان صدایی گیرا و گرم درغار پیچید : بخوان! بخوان به نام پروردگارت که بیافرید ، آدمی را از لخته خونی آفرید ، بخوان که پروردگار تو ارجمندترین است ، همو که با قلم آموخت ، و به آدمی آنچه را که نمی دانست بیاموخت.

 

بعثت رسول اکرم صلی الله علیه وآله وسلم بر همگان مبارک باد

 

تو اکنون شهر علم و اجتهادی 

 تو رب النوع شمشیر و جهادی

تو خورشیدی شدی در گوشه غار 

 بر نور تو شد خورشید و مه تار 

 بتاب و روشنی بخش جهان باش 

 مهین پیغمبر آخر زمان باش

 

التماس دعا

/ 11 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

. بعثت، امید انسان به فردایی روشن است. بعثت، نشانه مهرورزی خدا با خاکیان و باران رحمت بی‌‌حد او بر زمینیان است. بعثت پیامبر اکرم(ص) مبارک باد

مریم

[گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل][گل] [گل]

پرویز

سلام مرسی که بهم سر یکتا جان ممنونم امید وارم خدا روح علی و تمامی انوات رو شاد کنه

بهار

در غار حرا گشوده شد دفتر عشق ،از جانب حق ستوده شد مظهر عشق بشنيد، محمد چو پيام معشوق ، نوشيد (مي )رسالت از ساغر عشق مبعث رسول الله مباركباد[گل][گل]

سپیده

سلام.این عید فرخنده بر شما و تمام مسلمانان جهان مبارک

مهدی

سلام چطوری؟ جدیدا یه دکان باز کردم دوست داشتی یه سر به مغازه ما هم بزن. احتمالا بدردت هم میخوره با شرایطی که داریم:D خدایی الان دیگه جنس ما از نون شب هم واجب تره!:)) خدایی نگاه کن پرچم بغل اسمارو انگار هیچکس از ایران نیست!!!:D:))))

ح

آفرین..

آتی

سلام [گل] این عید بر شما هم مبارک